Kto w jakimkolwiek momencie powiedział, że okulary korekcyjne nie mogą być modne, z pewnością nie miał żadnej znajomości wokół Nine West Eyeglasses. Mogą zmienić twój pospolity wygląd na styl paparazzi. Każdy efekt marki powstaje z myślą o myśleniu „najpierw styl”. Okulary The Nine West przynoszą świeżość w planie, okulary korekcyjne damskie wyznaczają zasady w jakości, precedensy w projektowaniu. Zaprojektowane z myślą o kosmopolitycznym stylu życia, otrzymujesz okulary, które są wytworne i rozsądne. Połączenie konturów metali i tworzyw sztucznych w efektownych kolorach. Udoskonalenia, takie jak smukłe, jasne okulary z podwójną nakładką, nadają twarzy inny wygląd. W asortymencie również znajdują się wiecznie zielone okulary bez oprawek, gładkie smukłe metalowe okulary, okulary z pomysłowymi, wygiętymi świątyniami. Naprawdę elegancki, całkowicie nadający się do noszenia i bez wątpienia mocny.

Na przykład okulary NW138 to prawdziwy obraz intensywnego designu. okulary kocie oczy Dla mężczyzn, którzy potrzebują kompleksowego spojrzenia na wszystkie wydarzenia, te okulary na bazie kwasu octowego łączą progresję, tworząc innowację ze stylem gry. Te okulary w odcieniach brązu botanicznego i turkusowego błękitu stawiają na mądrą decyzję.

Nine West produkuje okulary głównie dla pań, które muszą dbać o swój wygląd. Zaczynając jako skuteczna organizacja nosząca obuwie ekstrawaganckie, dziś Nine West jest owocną marką okularów, prawdziwym wyborem wśród kobiet, ponieważ okulary wyróżniają się pocieszeniem i solidnością.

Okulary NW 372 przywiązują wagę do kosmopolitycznego designu współczesnych pań. Z kwadratowymi, metalowymi krawędziami Bordeaux Fade, Plum i Charcoal te okulary plannera nadają Twojemu stylowi wyrazistości, której potrzebujesz przez długi czas. Dla tych z Was, którzy potrzebują okularów z podwójnym tonem, NW 388 posiada wszystkie niezbędne cechy. W matematycznym kształcie, kurcząca się pochodna kwasu octowego zarysowuje te okulary, które stanowią modę na twój wygląd. Dalej w podwójnej tonacji jest NW 427. Te niewielkie okulary dla architektów konturów z kwasem octowym są mieszanką posiniaczonych konturów oczu z gorącymi różowymi dłońmi sanktuarium, rogowym blond frontem ze śliwkowo-lawendowymi rękami i konturami żółwia z morskimi zielonymi dłońmi.